ÖZEL DİKİM HİKAYEMİZ BLOG İLETİŞİM

Evlilik Atölyesi 'nin hikayesi

2011 yılında kurulan atölyemiz, el işçiliği ve zanaat geleneğini ön plana taşıyan, detaylara hakim görkemli gelinlikleri ve abiye elbiseleri sizler için tasarlamaktadır.

Bizler bugün “Sıradışı gelinlikler fark yaratan gelinlerle buluşuyor” mottosuyla hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok gelinin tercih ettiği bir marka haline gelerek, sizlere çok özel anlarınızda anlamlı izler taşımanızı hedefliyor olmanın gururu içerisindeyiz.


Nuran Efe Zırhlı kimdir?

1976 yılında Antalya’da doğan Nuran Efe Zırhlı, 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nü kazandı. Başarılı geçen öğrencilik hayatından sonra 1998 yılında profesyonel iş hayatına atıldı. Uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında tasarım şefi olarak birçok uluslararası projede görev aldı.

2010 yılında İzmir’e yerleşti. 2011 yılında "Akay" gelinliğin franchise’ını aldı. Kısa bir süre sonra Akay gelinlikle yollarını ayırıp kurumsallaşma sürecine girerek "Evlilik Atölyesi" adı altında kendi tasarım atölyesini kurdu.

"Moda ve mimarlığı içiçe buluyorum. Her iki işte de edindiğim en değerli tecrübelerimden birisi insanları değiştirmek değil, onlara kendini anlatma fırsatı verilmesi olduğunu düşünüyorum." ~ Nuran Efe Zırhlı